CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID POWRÓT

 
SUV CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID. HYBRYDA PLUG-IN.


Citroën prezentuje SUV-a C5 Aircross Hybrid. To pierwsza hybryda plug-in Marki i jednocześnie pierwszy krok w kierunku pełnej elektryfikacji gamy.

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid łączy zalety samochodów elektrycznych, widoczne w jeździe miejskiej, z atutami wersji spalinowych − wszechstronnością i zasięgiem w dłuższych trasach.

  • akcenty stylistyczne unikalne dla wersji hybrydowej
  • szybkie ładowanie w mniej niż 2 godziny
  • 50 km zasięgu w trybie 100% elektrycznym
  • innowacyjne zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®
  • ekologiczne silniki i 8-stopniowa skrzynia biegów
  • 20 systemów wspomagających prowadzenie i podnoszących poziom bezpieczeństwa

Citroën C5 Aircross Hybrid
Hybryda Plug-in 225 KM
już od 1187 zł netto/mies.
w ofercie dla firm

Salon Citroën
Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
Sobota 9:00-14:00
Zapraszamy!
 

Kinga Dąbrowska - Asystentka Salonu - Citroen Resma Olsztyn

Piotr Michalonek - Citroën Resma Olsztyn

Kinga Dąbrowska
Doradca Handlowy
tel. 89 523 05 63
kom. 601 146 500

Piotr Michalonek
Doradca Handlowy
tel. 89 523 05 90
kom. 661 206 707

 

TECHNOLOGIA HYBRYDOWA PLUG-IN

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid to pierwsza hybryda plug-in, która jest zapowiedzią ofensywy modeli niskoemisyjnych. Zgodnie z planem do 2025 r. gama zostanie w pełni zelektryfikowana. SUV Citroën C5 Aircross Hybrid łączy zalety samochodów elektrycznych, widoczne w jeździe miejskiej, z atutami wersji spalinowych − wszechstronnością i zasięgiem w dłuższych trasach.

ZASIĘG - UŁATWIONE ŁADOWANIE

Wykorzystując klasyczne gniazdko, akumulator zostanie doładowany w trakcie nocy (proces trwa między 4 a 7 godzin, w zależności od rodzaju kabla). Jeżeli dysponujesz ładowarką Wall Box 32A, ładowanie zajmie mniej niż 2 godziny. Możesz je zaprogramować lub odroczyć, by skorzystać z preferencyjnych opłat za prąd. Zaplanuj ładowanie za pośrednictwem tabletu we wnętrzu samochodu lub smartfona, korzystając z aplikacji MyCitroën.

EKOLOGICZNE SILNIKI I NOWA, 8-STOPNIOWA SKRZYNIA BIEGÓW

8-stopniowa skrzynia biegów EAT8 została zmodernizowana, by zapewnić bardziej optymalną zmianę przełożeń. Została wyposażona w tryb hamowania, który odzyskuje energię i doładowuje akumulatory po zdjęciu nogi z pedału przyspieszenia.

DESIGN - AKCENTY STYLISTYCZNE UNIKALNE DLA WERSJI HYBRYDOWEJ

Citroën C5 Aircross Hybrid zachowuje solidny, silny i pełen energii charakter. To prawdziwy, wyrazisty SUV. Nadwozie wersji hybrydowej zdobią specjalne akcenty w kolorze Anodised Blue na przednim zderzaku i panelach Airbump®. Stylizowane litery "H" oraz monogram "Hybrid" pojawiają się na przednich błotnikach, sygnalizując zainstalowany w tej wersji napęd hybrydowy plug-in. Citroën C5 Aircross Hybrid zachowuje silny, solidny i pełen energii charakter. To prawdziwy, wyrazisty SUV.

INTUICYJNE INTERFEJSY

Przestronne wnętrze SUV-a Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażone jest w unikalne dla tej wersji interfejsy:
- Cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3'', który można personalizować, wyświetlający informacje charakterystyczne dla napędu hybrydowego: wskaźnik mocy, zasięg w trybie elektrycznym i spalinowym, czas ładowania, szybkość ładowania i tryby jazdy
- 8'' ekran dotykowy z dostępem do informacji eksploatacyjnych, takich jak zarządzanie przepływem energii czy statystyki dotyczące oszczędzania paliwa
- przełącznik wyboru trybu jazdy (ELECTRIC, HYBRID lub SPORT),
- automatycznie przyciemniające się lusterko wsteczne bez obramowania, wyposażone we wskaźnik trybu elektrycznego: niebieską diodę LED, która włącza się, gdy samochód porusza się w trybie w 100% elektrycznym.

Ë-KOMFORT - JESZCZE WIĘCEJ KOMFORTU W TRYBIE ELEKTRYCZNYM

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid, który już jest punktem odniesienia w segmencie w kwestii komfortu, dodatkowo wzbogacił program Citroën Advanced Comfort® o aspekty charakterystyczne dla napędu elektrycznego: ciszę, płynną jazdę, doskonałe osiągi i emisję CO2 wynoszącą zaledwie 32 g/km. Efekt "kokonu" potęgują laminowane, akustyczne szyby z przodu. Pasażerowie podróżują w warunkach pełnego komfortu, zabezpieczeni przed hałasami z zewnątrz.
SUV C5 Aircross Hybrid wyposażony jest w zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®*, które filtruje i tłumi nierówności. Wywołuje ono wrażenie unoszenia się nad drogą, zachowując doskonałe właściwości dynamiczne i zapewniając stabilne prowadzenie. Charakterystycznym elementem wersji hybrydowej jest wielowahaczowa oś tylna, która zapewnia SUV-owi Citroën C5 Aircross Hybrid wyjątkowe zrównoważenie.

Siedzenia Advanced Comfort

Siedzenia SUV-a Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażone są w szerokie siedziska i oparcia. Pianka o zwiększonej gęstości w ich głębi w połączeniu z dodatkową wyściółką o grubości 15 mm na powierzchni dają efekt w postaci niezwykłego komfortu, miękkości i odpowiedniego podparcia ciała. Oprócz podgrzewania siedzenia przednie mogą być wyposażone w funkcję wielopunktowego masażu.

Najbardziej modułowy SUV w segmencie

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid zachowuje wszystkie zalety modelu dotyczące modułowości wnętrza. Dzięki trzem niezależnym siedzeniom w drugim rzędzie:
- możliwość przesuwania siedzeń na dystansie 150 mm i regulowania pojemności bagażnika oraz miejsca dla pasażerów z tyłu
- możliwość pochylenia oparcia i ustawienia go w jednej z pięciu pozycji
- możliwość złożenia siedzeń i uzyskania płaskiej powierzchni bagażowej dzięki dwupoziomowej podłodze
SUV Citroën C5 Aircross sprawdzi się w każdej sytuacji dzięki schowkom o pojemności 33 l oraz imponującemu bagażnikowi mieszczącemu od 460 l do 600 l.

TECHNOLOGIA - 20 TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

tylna kamera • kontrola stabilności • pomoc w parkowaniu • funkcja oświetlania skrzyżowań • odzysk energii hamowania •
highway assist • regulator prędkości • funkcja stop&go • aktywny safety break • ostrzeżenie o ryzyku kolizji •
alert na kawę • alert ostrzegawczy • ostrzeżenie o przekroczeniu pasa • monitoring martwego pola • automatyczna komunikacja •
kontrola prędkości • dostęp bezdotykowy • elektryczny parking brake • pomoc w parkowaniu • widok 360 stopni

BĄDŹ ZAWSZE ONLINE

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażony jest w intuicyjne systemy wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Funkcja Connect Play zwiększa możliwości komunikacji dzięki integracji z protokołami AppleCarPlay™ i Android Auto. Ułatwia wypoczynek i dostarcza rozrywki podczas wspólnych podróży. System Connect Navi wykorzystuje wszelkie zalety nawigacji online (wyświetlanie informacji o ruchu ulicznym w czasie rzeczywistym, strefy niebezpieczne). Został on specjalnie zaadaptowany do technologii hybrydowej i wskazuje miejsca, w których ulokowano ładowarki. Pokazuje również strefy, które mogą być pokonane w trybie elektrycznym w zależności od poziomu naładowania akumulatora.

SPECJALNE, INNOWACYJNE USŁUGI

W skład rozwiązania Connect Assist wchodzi assistance w codziennej eksploatacji, możliwość wykonania połączenia SOS oraz system zdalnego zarządzania e-remote control. Umożliwia on kontrolę samochodu na odległość za pośrednictwem aplikacji MyCitroën: zamykanie / otwieranie samochodu, programowanie ładowania i ustawianie temperatury wnętrza, sprawdzanie stanu naładowania akumulatorów i zasięgu na pozostałym paliwie, przebieg, wskazówki Eco-Coachingu oraz lokalizowanie miejsca zaparkowania samochodu. To prawdziwy osobisty asystent w smartfonie użytkownika!

Przywileje dla samochodów hybrydowych oraz regulacje ich dotyczące mogą się różnić w poszczególnych jednostkach samorządu terytorialnego. Przywileje uzyskane w miejscu zameldowania właściciela lub rejestracji samochodu mogą nie mieć zastosowania w innych miejscowościach/gminach. Przywileje mogą być ograniczone progiem emisji dwutlenku węgla w gramach na kilometr. Samochody korzystające z przywilejów, w niektórych przypadkach, muszą posiadać specjalny identyfikator wydawanych przez władze miejskie. Zwolnienie z opłaty za parkowanie może oznaczać zwrot opłaty do ustalonej kwoty, która wcześniej powinna zostać uiszczona.