Praca

Zapraszamy do składania ofert na poniższe ogłoszenia.

Praca w Olsztynie

RESMA Sp. z o.o. wchodzi w skład holdingu Carservis S.A., który należy do ścisłej czołówki branży dealerów motoryzacji w Polsce. W Olsztynie sprzedajemy i serwisujemy samochody Citroen, Fiat, Jeep, Fiat Professional i Opel. Prowadzimy działalność w dwóch salonach w Olsztynie przy Alei Obrońców Tobruku 5 i ul. Jagiellończyka 41c oraz działalność zamiejscową w Iławie, ul. Grunwaldzka 13. Na rynku Warmii i Mazur istniejemy od 2003 roku.

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska pracy:

ELEKTROMECHANIK / DIAGNOSTA - do przyuczenia

Opis stanowiska:

  • serwis i diagnostyka pojazdów samochodowych
  • usuwanie usterek w układach elektrycznych i mechanicznych
  • diagnostyka komputerowa z użyciem specjalistycznych narzędzi
  • wykonanie napraw zgodnie z technologią producenta pojazdu
  • okresowe przeglądy serwisowe pojazdów samochodowych
  • obsługa programów i testerów diagnostycznych
  • organizacja pracy własnej oraz raportowanie
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • przyjemności z poszukiwania i wykrywania usterek
  • zamiłowania do technologii i znajomości obsługi komputera
  • wykształcenia minimum średniego technicznego i prawo jazdy kat. B
  • umiejętności pracy w zespole i gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • wiedzy z zakresu mechaniki i eksploatacji pojazdów lub chęci do przeszkolenia
  • solidności i fachowości popartej doświadczeniem zawodowym lub stażem
  • gotowości do pracy w autoryzowanym serwisie mechanicznym
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku w ASO

Oferujemy:

  • przygotowanie do pracy jako samodzielny Elektromechanik / Diagnosta
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu w okresie próbnym
  • program szkoleń zawodowych w obrębie dystrybuowanych marek
  • zatrudnienie w najnowszym salonie wielomarkowym w regionie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz umowę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy

Aplikacje i CV: tomasz.kozlowski@carservis.pl
Tomasz Kozłowski, kom. 502 725 513

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Resma Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie 10-092, przy al. Obrońców Tobruku 5 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: iod_resma@cvsa.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Administratorem danych osobowych jest Resma Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie 10-092, przy al. Obrońców Tobruku 5.
Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: tel. 225737105, e-mail: iod_resma@cvsa.pl
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO)
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane do spółki Carservis SA świadczącej usługi rekrutacyjne, dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów informatycznych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

POMOCNIK BLACHARNI - SKŁADACZ/ MONTER

  • stanowisko pracy obejmuje pomoc przy naprawach blacharskich

  • do zajęć w miejscu pracy należy demontaż i montaż elementów karoserii

  • szykowanie pojazdów do oględzin, kompletowanie i składanie samochodów

  • przygotowanie do naprawy uszkodzeń nadwozi pojazdów samochodowych

  • ustawienie do lakierowania zdemontowanych elementów nadwozi

  • obsługa serwisowa samochodów osobowych i dostawczych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • zainteresowanie pracą w autoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym

  • zdolności manualne, sprawność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • znajomość technologii napraw blacharskich będzie dodatkowym atutem

  • solidność i fachowość poparta doświadczeniem zawodowym

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w najnowszym salonie wielomarkowym w regionie

  • sprawne wdrożenie i przygotowanie do pracy