Nowy salon CITROËN Olsztyn POWRÓT

 

Zapraszamy do nowego salonu Resma: zarówno fanów francuskiego stylu oraz motoryzacji znad Sekwany, jak i wszystkich kierowców poszukujących wymarzonego samochodu...

 

 

Nowy Citroën C3 na czele gamy francuskiej marki jest już dostępny w nowym salonie firmy Resma. Zapraszamy na pokaz oraz jazdę testową w Olsztynie!

 

Citroëny - od ręki!

Kliknij w powyższy tytuł aby poznać ofertę modeli znajdujących się obecnie w Olsztynie.

 

Więcej informacji o salonie znajduje się na stronie Resma dedykowanej marce Citroën. Aby przenieść się na oficjalną stronę marki kliknij:

http://www.dealer.citroen.pl/olsztyn-resma
Nowy Citroën C3 - nowy salon Resma Olsztyn

 

NOWY CITROEN C3

Z ConnectedCAM Citroen™

0%

wpłaty własnej

549 zł

netto / miesiąc w programie Simplydrive

 

Dziel się wszystkim, co spotkasz na swojej drodze z ConnectedCAM Citroen™.

W nowym Citroenie C3 wystarczy jedno kliknięcie, żeby podzielić się ze znajomymi w mediach społecznościowych tym, czego sam doświadczasz. Jak? ConnectedCAM Citroen™ to kamera zamontowana w samochodzie, która rejestruje wszystko, co widzisz w trakcie jazdy. Podróż nowym Citroenem C3 to prawdziwa wyprawa w poszukiwaniu niezwykłych kadrów i wyjątkowych doznań. Ten samochód korzysta z CITROEN ADVANCED COMFORT®
 

Salon Citroën
Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
Sobota 10:00-14:00
Zapraszamy!
 

Kinga Kozłowska Recepcjonistka Citroen Resma Olsztyn

Piotr Michalonek - Citroën Resma Olsztyn

Kinga Kozłowska
Recepcjonistka Citroën
tel. 89 523 05 79
kom. 605 106 354

Piotr Michalonek
Kierownik Salonu
tel. 89 523 05 90
kom. 661 206 707

 

CITROEN poleca TOTAL Citroen C3 1.2 PureTech 68 - średnie zużycie paliwa: 4,7 l/100 km, emisja CO : 109 g/km. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 39 900 zł, okres leasingu: 48 miesięcy, wpłata własna: 0%, miesięczna rata leasingowa netto: 549 zł (zawiera ubezpieczenie Assistance). Szczegóły oferty jak i informacje o pozostałych dostępnych produktach leasingowych oraz pożyczkach znajdą Państwo u Autoryzowanego Dystrybutora Citroena. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na listopad 2016 r. Oferta leasingu jest skierowana do firm. Model prezentowany na zdjęciu może się różnić od wersji dostępnych w ofercie. Oferta dotyczy samochodów zamówionych od 1.12.2016 r. do 31.12.2016 r. Samochody Citroena podlegają recyklingowi i odzyskowi zgodnie z przepisami dotyczącymi wymogów ochrony środowiska. Demontażu samochodów i zużytych części dokonuje się zgodnie z przepisami o odpadach.