CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID POWRÓT

 
SUV CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID. HYBRYDA PLUG-IN.


Citroën prezentuje SUV-a C5 Aircross Hybrid. To pierwsza hybryda plug-in Marki i jednocześnie pierwszy krok w kierunku pełnej elektryfikacji gamy.

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid łączy zalety samochodów elektrycznych, widoczne w jeździe miejskiej, z atutami wersji spalinowych − wszechstronnością i zasięgiem w dłuższych trasach.

  • akcenty stylistyczne unikalne dla wersji hybrydowej
  • szybkie ładowanie w mniej niż 2 godziny
  • 50 km zasięgu w trybie 100% elektrycznym
  • innowacyjne zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®
  • ekologiczne silniki i 8-stopniowa skrzynia biegów
  • 20 systemów wspomagających prowadzenie i podnoszących poziom bezpieczeństwa

Citroën C5 Aircross Hybrid
Hybryda Plug-in 225 KM
już od 1187 zł netto/mies.
w ofercie dla firm

Salon Citroën
Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
Sobota 10:00-14:00. Zapraszamy!

  

Anna Kot - Salon Citroën Tomasz Szpakowicz - Salon Citroën

Anna Kot
Recepcjonistka Citroën
tel. 89 523 05 79
kom. 605 106 354

Tomasz Szpakowicz
Salon Citroën
tel. 89 523 05 63
kom. 601 146 500

Piotr Michalonek - Citroën Resma Olsztyn  

Piotr Michalonek
Kierownik Salonu
tel. 89 523 05 90
kom. 661 206 707

 

TECHNOLOGIA HYBRYDOWA PLUG-IN

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid to pierwsza hybryda plug-in, która jest zapowiedzią ofensywy modeli niskoemisyjnych. Zgodnie z planem do 2025 r. gama zostanie w pełni zelektryfikowana. SUV Citroën C5 Aircross Hybrid łączy zalety samochodów elektrycznych, widoczne w jeździe miejskiej, z atutami wersji spalinowych − wszechstronnością i zasięgiem w dłuższych trasach.

ZASIĘG - UŁATWIONE ŁADOWANIE

Wykorzystując klasyczne gniazdko, akumulator zostanie doładowany w trakcie nocy (proces trwa między 4 a 7 godzin, w zależności od rodzaju kabla). Jeżeli dysponujesz ładowarką Wall Box 32A, ładowanie zajmie mniej niż 2 godziny. Możesz je zaprogramować lub odroczyć, by skorzystać z preferencyjnych opłat za prąd. Zaplanuj ładowanie za pośrednictwem tabletu we wnętrzu samochodu lub smartfona, korzystając z aplikacji MyCitroën.

EKOLOGICZNE SILNIKI I NOWA, 8-STOPNIOWA SKRZYNIA BIEGÓW

8-stopniowa skrzynia biegów EAT8 została zmodernizowana, by zapewnić bardziej optymalną zmianę przełożeń. Została wyposażona w tryb hamowania, który odzyskuje energię i doładowuje akumulatory po zdjęciu nogi z pedału przyspieszenia.

DESIGN - AKCENTY STYLISTYCZNE UNIKALNE DLA WERSJI HYBRYDOWEJ

Citroën C5 Aircross Hybrid zachowuje solidny, silny i pełen energii charakter. To prawdziwy, wyrazisty SUV. Nadwozie wersji hybrydowej zdobią specjalne akcenty w kolorze Anodised Blue na przednim zderzaku i panelach Airbump®. Stylizowane litery "H" oraz monogram "Hybrid" pojawiają się na przednich błotnikach, sygnalizując zainstalowany w tej wersji napęd hybrydowy plug-in. Citroën C5 Aircross Hybrid zachowuje silny, solidny i pełen energii charakter. To prawdziwy, wyrazisty SUV.

INTUICYJNE INTERFEJSY

Przestronne wnętrze SUV-a Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażone jest w unikalne dla tej wersji interfejsy:
- Cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3'', który można personalizować, wyświetlający informacje charakterystyczne dla napędu hybrydowego: wskaźnik mocy, zasięg w trybie elektrycznym i spalinowym, czas ładowania, szybkość ładowania i tryby jazdy
- 8'' ekran dotykowy z dostępem do informacji eksploatacyjnych, takich jak zarządzanie przepływem energii czy statystyki dotyczące oszczędzania paliwa
- przełącznik wyboru trybu jazdy (ELECTRIC, HYBRID lub SPORT),
- automatycznie przyciemniające się lusterko wsteczne bez obramowania, wyposażone we wskaźnik trybu elektrycznego: niebieską diodę LED, która włącza się, gdy samochód porusza się w trybie w 100% elektrycznym.

Ë-KOMFORT - JESZCZE WIĘCEJ KOMFORTU W TRYBIE ELEKTRYCZNYM

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid, który już jest punktem odniesienia w segmencie w kwestii komfortu, dodatkowo wzbogacił program Citroën Advanced Comfort® o aspekty charakterystyczne dla napędu elektrycznego: ciszę, płynną jazdę, doskonałe osiągi i emisję CO2 wynoszącą zaledwie 32 g/km. Efekt "kokonu" potęgują laminowane, akustyczne szyby z przodu. Pasażerowie podróżują w warunkach pełnego komfortu, zabezpieczeni przed hałasami z zewnątrz.
SUV C5 Aircross Hybrid wyposażony jest w zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®*, które filtruje i tłumi nierówności. Wywołuje ono wrażenie unoszenia się nad drogą, zachowując doskonałe właściwości dynamiczne i zapewniając stabilne prowadzenie. Charakterystycznym elementem wersji hybrydowej jest wielowahaczowa oś tylna, która zapewnia SUV-owi Citroën C5 Aircross Hybrid wyjątkowe zrównoważenie.

Siedzenia Advanced Comfort

Siedzenia SUV-a Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażone są w szerokie siedziska i oparcia. Pianka o zwiększonej gęstości w ich głębi w połączeniu z dodatkową wyściółką o grubości 15 mm na powierzchni dają efekt w postaci niezwykłego komfortu, miękkości i odpowiedniego podparcia ciała. Oprócz podgrzewania siedzenia przednie mogą być wyposażone w funkcję wielopunktowego masażu.

Najbardziej modułowy SUV w segmencie

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid zachowuje wszystkie zalety modelu dotyczące modułowości wnętrza. Dzięki trzem niezależnym siedzeniom w drugim rzędzie:
- możliwość przesuwania siedzeń na dystansie 150 mm i regulowania pojemności bagażnika oraz miejsca dla pasażerów z tyłu
- możliwość pochylenia oparcia i ustawienia go w jednej z pięciu pozycji
- możliwość złożenia siedzeń i uzyskania płaskiej powierzchni bagażowej dzięki dwupoziomowej podłodze
SUV Citroën C5 Aircross sprawdzi się w każdej sytuacji dzięki schowkom o pojemności 33 l oraz imponującemu bagażnikowi mieszczącemu od 460 l do 600 l.

TECHNOLOGIA - 20 TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

tylna kamera • kontrola stabilności • pomoc w parkowaniu • funkcja oświetlania skrzyżowań • odzysk energii hamowania •
highway assist • regulator prędkości • funkcja stop&go • aktywny safety break • ostrzeżenie o ryzyku kolizji •
alert na kawę • alert ostrzegawczy • ostrzeżenie o przekroczeniu pasa • monitoring martwego pola • automatyczna komunikacja •
kontrola prędkości • dostęp bezdotykowy • elektryczny parking brake • pomoc w parkowaniu • widok 360 stopni

BĄDŹ ZAWSZE ONLINE

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażony jest w intuicyjne systemy wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Funkcja Connect Play zwiększa możliwości komunikacji dzięki integracji z protokołami AppleCarPlay™ i Android Auto. Ułatwia wypoczynek i dostarcza rozrywki podczas wspólnych podróży. System Connect Navi wykorzystuje wszelkie zalety nawigacji online (wyświetlanie informacji o ruchu ulicznym w czasie rzeczywistym, strefy niebezpieczne). Został on specjalnie zaadaptowany do technologii hybrydowej i wskazuje miejsca, w których ulokowano ładowarki. Pokazuje również strefy, które mogą być pokonane w trybie elektrycznym w zależności od poziomu naładowania akumulatora.

SPECJALNE, INNOWACYJNE USŁUGI

W skład rozwiązania Connect Assist wchodzi assistance w codziennej eksploatacji, możliwość wykonania połączenia SOS oraz system zdalnego zarządzania e-remote control. Umożliwia on kontrolę samochodu na odległość za pośrednictwem aplikacji MyCitroën: zamykanie / otwieranie samochodu, programowanie ładowania i ustawianie temperatury wnętrza, sprawdzanie stanu naładowania akumulatorów i zasięgu na pozostałym paliwie, przebieg, wskazówki Eco-Coachingu oraz lokalizowanie miejsca zaparkowania samochodu. To prawdziwy osobisty asystent w smartfonie użytkownika!

Przywileje dla samochodów hybrydowych oraz regulacje ich dotyczące mogą się różnić w poszczególnych jednostkach samorządu terytorialnego. Przywileje uzyskane w miejscu zameldowania właściciela lub rejestracji samochodu mogą nie mieć zastosowania w innych miejscowościach/gminach. Przywileje mogą być ograniczone progiem emisji dwutlenku węgla w gramach na kilometr. Samochody korzystające z przywilejów, w niektórych przypadkach, muszą posiadać specjalny identyfikator wydawanych przez władze miejskie. Zwolnienie z opłaty za parkowanie może oznaczać zwrot opłaty do ustalonej kwoty, która wcześniej powinna zostać uiszczona.